Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wysokiej jakości zmywarka gastronomiczna to sprzęt, który przyda się w każdej dobrze prosperującej restauracji. Zmywarki gastronomiczne to urządzenia, z pomocą których można szybko, bezproblemowo, dokładnie umyć naczynia kuchenne – w praktyce oznacza to przede wszystkim dużą oszczędność czasu. A chyba nikt nie zaprzeczy, że w obleganych restauracjach jest bardzo ważne. Nowoczesne zmywarki gastronomiczne przydają się zarówno do mycia, jak i wyparzania naczyń wykorzystywanych w kuchni. Filiżanki, sztućce, szklanki, talerze, półmiski – te i inne naczynia możecie bez problemu umyć, korzystając ze zmywarki gastronomicznej. Niejedna profesjonalna zmywarka gastronomiczna przyda się także do mycia garnków.

Profesjonalna zmywarka gastronomiczna a zmywarka domowa

Czym właściwie różni się profesjonalna zmywarka gastronomiczna od typowych zmywarek domowych? Jak nietrudno się domyślić, zmywarki gastronomiczne np. nowoczesny sprzęt marek Asber i Hobart, są o wiele bardziej wydajne. Ich atutem jest między innymi znacznie skrócona długość cyklu mycia (do kilku minut), co przekłada się na możliwość umycia o wiele większej liczny naczyń. W zależności od modelu może to być bawet kilkaset do kilku tysięcy naczyń na godzinę. A to jeszcze nie wszytko. Warto podkreślić, że nowoczesne zmywarki gastronomiczne umożliwiają także wysterylizowanie naczyń w temperaturze ok. 80-90 stopni C, co pozwala na zniszczenie wszelkich mikroorganizmów.

Zmywarki gastronomiczne i ich zalety

Nie da się zaprzeczyć, że profesjonalne zmywarki gastronomiczne mają liczne zalety. I wcale nie chodzi tylko o ich wspomniana już wysoką wydajność. Każda zmywarka gastronomiczna od wiodących producentów, np. Asber lub Hobart, wyróżnia się tym, że jest bardzo energooszczędna. Oprócz tego zauważalne jest także stosunkowo niskie zużycie wody. Nie można jednak zapominać i o tym, że dzięki zastosowaniu zmywarki gastronomicznej możliwe jest odciążenie pracowników, których można oddelegować od innych zadań. Kolejne zalety gastronomicznych zmywarek to: bezpieczeństwo obsługi, bezpieczeństwo naczyń, a także znaczna oszczędność czasu pracy. Możecie być zupełnie pewni, że zakup wysokiej klasy zmywarki gastronomicznej na pewno Wam się wkrótce zwróci.

Zmywarki gastronomiczne Asber i Hobart w naszym asortymencie

W naszym asortymencie znajdziecie zmywarki gastronomiczne różnego typu – dostępne są zarówno urządzenia przeznaczone do mycia wyłącznie szkła, jak i takie, z pomocą których można umyć garnki i różnego rodzaju przyrządy kuchenne. Z pewnością uda Wam się znaleźć w naszym asortymencie urządzenie o odpowiednich parametrach technicznych, które sprosta Waszym wymaganiom. Bardzo zależy nam na tym, aby nasi klienci zawsze mogli znaleźć u nas wyposażenie gastronomiczne, które sprosta ich oczekiwaniom. I dlatego właśnie oferujemy Wam wyłącznie nowoczesne zmywarki gastronomiczne od cenionych producentów. U nas możecie zamówić bez problemu zmywarki gastronomiczne takich marek jak Asber i Hobart. Mamy nadzieję, że uda Wam się znaleźć jakiś interesujący model w Agusto Shop.