WinRol – żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym
Specjalizacja
O nas

Czy chcecie znaleźć dobrej jakości osłony okienne? Jeżeli tak jest, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Winrol. Jesteśmy firmą, która od wielu lat znajduje się na rynku, dbając o zadowolenie swoich klientów. Polecamy Wam produkty wysokiej jakości, m.in. żaluzje drewniane. Pasują one zarówno do wnętrz urządzonych w stylu tradycyjnym, jak również nowoczesnym.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.1

Jeżeli lubicie mieć dookoła siebie elementy, które związane są z naturą w czystej postaci, postawcie na żaluzje drewniane. To nie jedyne produkty, jakie możecie u nas zamówić. Polecamy Wam rolety rzymskie, plisy okienne, żaluzje aluminiowe, rolety klasyczne, rolety dachowe, a także zasłony.

Żaluzje drewniane z oferty firmy WinRol fot.2

Zapewniamy indywidualne doradztwo, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Wam to, co będzie dopasowane do Waszych potrzeb. Wszyscy klienci mogą liczyć na dwuletnią gwarancję na poszczególne produkty i usługi. Wszystkie zamówienia realizowane są przez nas w szybki sposób. W razie jakichkolwiek pytań, dzwońcie lub osobiście przyjedźcie do Winrol.

WinRol Rolety i Żaluzje

Gdzie dzwonić
506276482
Gdzie siedziba
Al. gen. Józefa Hallera 78/2a 53-324 Wrocław
NIP
8982119415
i Regon
022023461
  • WinRol – żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym
  • WinRol – żaluzje drewniane ze sterowaniem elektrycznym