Warsztat Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
Specjalizacja
O nas

Firma Auto-Master jest profesjonalnym zakładem blacharskim i lakierniczym we Wrocławiu. Posiada nowoczesne zaplecze techniczne, dzięki któremu jest w stanie realizować nawet najbardziej wymagające naprawy uszkodzeń w blasze i pokryciu lakierniczym różnorodnych pojazdów.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.1

Na stanie firmy są nowoczesne spektometry, zgrzewarki inwerterowe, lutospawarki, spotery do napraw panelowych, ramy naprawcze, profesjonalne pistolety lakiernicze ale i własna mieszalnia lakierów, dzięki której powstają tu wyjątkowej klasy kolory.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.2

Firma posiada ponad czterdzieści lat doświadczenia, w czasie którego zetknęła się z tysiącami przypadków i realizowała najtrudniejsze naprawy i renowacje pojazdów. Jako wykwalifikowana marka z dużą rynkową renomą, należy do sieci warsztatów partnerskich uznanych firm: Proama, Axa, ERGO Hestia, Generali, InterRisk, Compensa oraz Uniqua.

Blacharz samochodowy Wrocław fot.3

Jej oferta obejmuje również kompleksowe naprawy powypadkowe, renowację skorodowanego nadwozia, naprawy blacharskie i lakierowanie karoserii ekskluzywnymi lakierami. Auto-Master umożliwia również bezgotówkowe rozliczenia szkód i akceptuje zapłatę za usługi w formie cesji wierzytelności.

Auto-Master

Gdzie dzwonić
713555131
Gdzie siedziba
ul. Niedźwiedzia 11 54-232 Wrocław
NIP
8940026086
i Regon
930263923
  • Warsztat Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Warsztat Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław
  • Warsztat Auto-Master – blacharz samochodowy Wrocław