Systemy kontroli dostępu – rozwiązania spółki Polsystem
Specjalizacja
O nas

system kontroli dostępu

Nasza firma zajmuje się dostarczaniem systemów rejestracji czasu pracy, które dopasowane są do oczekiwań najbardziej wymagających klientów. Dzięki zapewnianemu przez nas systemowi RCP rejestracja czasu pracy staje się o wiele łatwiejsza. Oferowany przez nas system RCP gwarantuje współpracę z wieloma zewnętrznymi rozwiązaniami wśród, których są między innymi comarh, Insert, ADP, SIMPLE i wiele innych. W ofercie posiadamy także autorski system kontroli dostępu.

W związku z tym jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na skorzystanie z naszych systemów, w tym systemów kontroli dostępu, będzie w pełni zadowolony. Dzięki stosowaniu naszych systemów można zyskać bezpieczeństwo, oszczędności oraz idealne systemy dopasowane do oczekiwań każdego klienta.

Cały czas staramy się dostosowywać zapewniane przez nas oprogramowanie do wymagań każdego z naszych klientów, aby spełniało wszelkie oczekiwania. Możemy pochwalić się świetnymi programistami, którzy doskonale potrafią podejść do każdego klienta i dopasować nasze oprogramowanie do wymagań wszystkich klientów. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszego oprogramowania.

Polsystem SI Sp. z o.o.

Gdzie dzwonić
717837890
Gdzie siedziba
ul. Ukraińska 4D 54-401 Wrocław
NIP
8942988197
i Regon
020245909
  • Systemy kontroli dostępu – rozwiązania spółki Polsystem