P.G. GROUP Sp. z o.o. – zaginanie blach Wrocław
Specjalizacja
O nas

Firma P.G. Group to sprawdzony partner w dostarczaniu materiałów przemysłowych i budowlanych oraz wyrobów stalowych do wykończeń. Od wielu lat firma specjalizuje się w obróbce i obrocie metali nieżelaznych oraz materiałów stalowych. Paleta usług oferowanych przez P.G. Group zawsze odpowiada potrzebom klientów oraz spełnia ich najwyższe oczekiwania.

Zaginanie blach Wrocław fot.1

Wszystkie wyroby spełniają określone standardy oraz normy produkcyjne obowiązujące na rynku. Firma z roku na rok doskonali procesy produkcyjne i stale utrzymuje mocną pozycję w branży. Procesy produkcyjne przebiegają z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Oferowane klientom produkty stale są ulepszane, by jakość wyrobów zawsze była najwyższej jakości. W 2015 roku firma uzyskała certyfikat zarządzania jakością ISO.

Zaginanie blach Wrocław fot.2

W trakcie rozbudowy jest park maszynowy, w którym pracują nowoczesne urządzenia firmy Triumf. Nowoczesne maszyny umożliwiają precyzyjne wykrawanie, cięcie laserowe, zaginanie blach, gięcie i perforację. Zapraszamy do długofalowej współpracy z firmą P.G. Group – liderem w branży.

Gdzie dzwonić
713169301
Gdzie siedziba
Nowa Wieś Wrocławska ul. Relaksowa 41 55-080 Kąty Wrocławskie
NIP
8961302657
i Regon
932645847
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – zaginanie blach Wrocław
  • P.G. GROUP Sp. z o.o. – zaginanie blach Wrocław