Liquid Technologies sp. z o.o.

Liquid Technologies sp. z o.o.
Elektro nazwa: Liquid Technologies sp. z o.o.
Specjalizacja:
O nas:

Ciężko sobie obecnie wyobrazić zakład produkcyjny bez nowoczesnej, sprawnie działającej instalacji wentylacyjnej. Także klimatyzacja w takich miejscach staje się powoli standardem. Nie dotyczy to jedynie sfery produkcyjnej. Także biura, sklepy, budynki użyteczności publicznej, a także budynki mieszkalne wyposażane są coraz częściej w instalację klimatyzacyjną.

By instalowane urządzenia klimatyzacyjne funkcjonowały prawidłowo, wymagają profesjonalnego serwisu i konserwacji. Tu właśnie z pomocą przychodzi firma Liquid Technologies, producent profesjonalnych środków do czyszczenia klimatyzacji i wentylacji.

Sama firma Liquid Technologies to przykład udanego połączenia działalności naukowej z praktycznym wykorzystywaniem wiedzy. Firmę utworzyła grupa pracowników naukowych Politechniki Wrocławskiej, specjalistów w dziedzinie inżynierii chemicznej, biotechnologi, mechaniki i energetyki, a produkty oferowane przez Liquid Technologies to właśnie konkretne wdrożenia wyników ich prac badawczych.

Oferta Liquid Technologies obejmuje dwie grupy preparatów. Pierwsza to preparaty HVAC External, przeznaczone do czyszczenia i konserwacji zewnętrznych jednostek klimatyzacyjnych. Druga grupa, HVAC Internal, to środki przeznaczone do stosowania we wnętrzach, całkowicie nieszkodliwe dla osób przebywających w pomieszczeniach. Płyny z danej kategorii mają zróżnicowane właściwości, co pozwala na jak najlepszy dobór preparatu do konkretnej instalacji klimatyzacyjnej bądź wentylacyjnej.

Firma Liquid Technologies zapewnia doradztwo i pomoc przy doborze właściwego do danej instalacji środka. Zamówienia realizowane są terminowo, a zamówione produkty firma dostarcza w dowolne miejsce kraju.

Gdzie dzwonić: 571380888
Gdzie siedziba: ul. Józefa Chełmońskiego 12 51-630 Wrocław
NIP: 8982237296
i Regon: 368412743
  • Liquid Technologies sp. z o.o.
  • Liquid Technologies sp. z o.o.
  • Liquid Technologies sp. z o.o.
  • Liquid Technologies sp. z o.o.