Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
Specjalizacja
O nas

Wybierając meble, należy sobie zdać sprawę z tego, że najpewniej będą nam służyły przez długie lata. Warto postawić na, będą nie tylko piękne, ale równocześnie pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni. Meble Drzazga działa na rynku polskim już od ponad 35 lat i proponuje projektowanie i produkcję mebli na wymiar.

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.1

Oferuje między innymi zabudowy kuchenne, garderoby, meble biurowe i łazienkowe, a także szafy i inne zabudowy meblowe robione na wymiar. Wszystkie meble powstają zgodnie z wymaganiami klienta, a także zasadami rzemiosła stolarskiego. W grę wchodzą zarówno zabudowy w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym czy glamour. Do produkcji wykorzystuje się wysokiej klasy komponenty, takie jak uchwyty, zawiasy, siłowniki itd.

Meble kuchenne na wymiar Wrocław fot.2

Meble zawsze zostają dopasowane no ściany w taki sposób, aby niwelować nierówności i wpasować je idealnie. Poza produkcją całych mebli firma daje także możliwość wymiany jedynie frontów kuchennych wykonanych w połysku, macie, półmacie lub w kolorach perłowych.

Meble Drzazga

Gdzie dzwonić
606827777
Gdzie siedziba
ul. Karmelkowa 66 52-319 Wrocław
NIP
7471695643
i Regon
022084741
  • Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław
  • Firma Drzazga – meble kuchenne na wymiar Wrocław