Drukarnia Etykiet Arti-Bau

Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Elektro nazwa: Drukarnia Etykiet Arti-Bau
Specjalizacja:
O nas:

Nasza firma zajmuje się drukowaniem etykiet na roli. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszej technologii opartej o druk cyfrowy naszym klientom możemy zapewnić produkty najwyższej jakości. Możemy pochwalić się posiadaniem bardzo nowoczesnego parku maszynowego pozwalającego nam na wykonanie etykiet na papierze, foliach polietylenowych oraz polipropylenowych.

Zapewniamy możliwość zamawiania etykiet w niewielkich nakładach, etykiet personalizowanych, etykiet w nakładach dostosowanych do wymagań bieżącej działalności oraz dajemy możliwość dodrukowywania informacji na istniejących etykietach. Przez wszystkie lata naszej działalności współpracowaliśmy z bardzo wieloma firmami wśród, których wymienić należy między innymi: Piekarnię Piwa, Starwax i wiele więcej.

Poza standardowymi etykietami opartymi o druk cyfrowy możemy zaoferować etykiety peel-off, uszlachetnione, pełnokolorowe i wiele innych rodzajów. Jesteśmy przekonani, że każdy, kto zdecyduje się na zapoznanie z naszą ofertą etykiet otrzyma produkty najwyższej jakości. Współpraca z nami to naprawdę dobry pomysł dla każdego.

Gdzie dzwonić: 717822678
Gdzie siedziba: ul. Brzozowa 8 55-040 Ślęza
NIP: 8971746284
i Regon: 020841468
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau
  • Drukarnia Etykiet Arti-Bau