Designerskie lampy Wrocław – Studio Mebli bowArte
Specjalizacja
O nas

BowArte - to wrocławskie, absolutnie wyjątkowe studio mebli, oferujące stylowe i modne meble na wymiar. W asortymencie sprzedawcy znajdują się dizajnerskie, unikatowe i polskie meble na wymiar, będące równocześnie produktami najwyższej klasy.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.1

Ta firma sprzedaje, a także wypożycza do sesji klasyczne i piękne elementy wyposażenia wnętrz. Działając w zgodzie z filozofią less waste stawia na meble w stylach klasycznym, vintage i loftowym, które cechuje oryginalność i ponadczasowość.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.2

Można u nich zakupić nie tylko stylowe lampy, meble w stylu duńskim, a nawet nowoczesne meble wypoczynkowe. Na stronie można zapoznać się z kreatywnymi stylizacjami, obejmującymi takie produkty jak: narożniki, fotele, krzesła, łóżka, stolik, elementy oświetlenia, itd.

Designerskie lampy 4concepts z oferty bowArte Wrocław fot.3

Poza bogatą ofertą nowych produktów, znajdują się również oryginalne sprzęty po renowacji. Oferowane produkty to piękno, innowacyjność, solidność, wygoda i wyjątkowość, dlatego w bogatej ofercie znajdują się liczne produkty, które pokochały polskie gwiazdy.

Studio Mebli bowArte

Gdzie dzwonić
505036535
Gdzie siedziba
ul. Tęczowa 79 52-007 Wrocław
NIP
5531630558
i Regon
383084129
  • Designerskie lampy Wrocław – Studio Mebli bowArte
  • Designerskie lampy Wrocław – Studio Mebli bowArte
  • Designerskie lampy Wrocław – Studio Mebli bowArte