Consultrix Centrum Obsługi Biznesu – szkolenia BHP Wrocław
Specjalizacja
O nas

Consultrix Centrum Obsługi Biznesu to najlepsza pomoc dla wszystkich podmiotów gospodarczych. Jesteśmy tu po to, aby prowadzenie firmy stało się dla Was prawdziwą przyjemnością. Naszą specjalnością jest szeroka ochrona pracy, jak również kursy zawodowe, w tym chociażby szkolenia BHP. Jeżeli myślicie o tym, aby podnieść swoje kompetencje lub swoich pracowników, to jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Siedziba naszej firmy znajduje się we Wrocławiu. To nie ma jednak większego znaczenia, ponieważ możecie wziąć udział również w naszych spotkaniach online. Jest to bardzo wygodna forma spotkań, która nadzorowana jest przez naszych specjalistów, pozwalająca na to, aby móc zaoszczędzić dużo czasu.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty outsorcingu, kursów specjalistycznych, jak również możliwości wzięcia udziału w szkoleniu odnośnie pierwszej pomocy. Dzięki temu zawsze będziecie wiedzieć, jak reagować w określonych sytuacjach. Wasze możliwości są w Waszych rękach. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Gdzie dzwonić
713487090
Gdzie siedziba
ul. Sewastopolska 2 51-203 Wrocław
NIP
9111901774
i Regon
020368291