Auto detailing Wrocław – Studio Wilczynsky
Specjalizacja
O nas

Chcesz założyć wysokiej klasy folię ochronną na swój samochód ? Potrzebne jest ci fachowe i profesjonalne woskowanie motocykla ? Pragniesz dla swojego auta firmowego przeprowadzić rzetelny i modny detailing wnętrza. Zaufaj specjalistom z przedsiębiorstwa auto detailingu Wilczynsky. Najwyższe jakości pielęgnacja pojazdów, wykonywana przez doświadczony i kompetentny personel.

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.1

Oferta obejmuje szereg działań takich jak: woskowanie, polerowanie lakieru, zabezpieczanie powłoki oraz pranie tapicerki, dezynfekcja i naturalizacja. Sprawdzone i skuteczne preparaty, niezbędna wiedza, indywidualne podejście do każdego modelu i gwarancja satysfakcji z wykonanej usługi.

Auto Detailing Wrocław

Auto Detailing Wrocław fot.2

Dołącz do grona zadowolonych klientów i oddaj swój samochód czy motocykl w ręce profesjonalistów. Konkurencje ceny i fachowe doradztwo sprawiają, że baza kontrahentów firmy rozrasta się z każdym rokiem. Jeżeli chcesz odmienić wygląd swojego pojazdu, skontaktuj się już dziś z biurem obsługi klienta. Najwyższa jakość, za konkurencyjną cenę.

Wilczynsky Studio

Gdzie dzwonić
717351727
Gdzie siedziba
ul. Rakowa 48-50 51-421 Wrocław
NIP
8952095058
i Regon
365477452
  • Auto detailing Wrocław – Studio Wilczynsky
  • Auto detailing Wrocław – Studio Wilczynsky