Materia dla prawdziwego fachowca -Dzisiaj będziemy prezentować urządzenie wielofunkcyjne jak sama nazwa mówi ma w sobie mówi posiada dużo zastosowań można tym elektronarzędziem szlifować wszelkie materiały i posiada właściwości które przewyższając inne elektronarzędzia urządzenia wielofunkcyjne takich marek jak Bosh, Makita, De Walt i innych firm sprawdzają się w trudno dostępnych miejscach jak również są bardzo precyzyjne niż także elektronarzędzia jak szlifierka kątowa, piła tarczowa czy wyrzynarka.

Bez problemu poradzi sobie multitool i poza tym jest dużo bezpieczniejszy, ważny jest również dobór odpowiednich narzędzi przetestyjemy nowy system mocowania Bosch starlock składające się w sumie nie można nawet naliczyć około 20 narzędzi narzędzi do różnych zastosowań, dzięki innowacyjnej metodzie wymiana akcesoriów wykonywanie prac stało sie jeszcze przyjemniejszy. Uchwyt jest tutaj płaski jak większość do tych narzędzi dzięki temu mamy praktycznie bezstratny przenoszenie siły z elektronarzędzia na narzędzie robocze i podzielone na narzędzia są według zastosowania do konkretnych materiałów drewna drewna i metalu do szlifowania skrobania oraz uniwersalne Aby łatwo było rozpoznać każdy ma inny kolor.

Jak wygląda zakładanie osprzętu w systemie Star Walk oraz tradycyjnych żeby skorzystać z szybkiego mocowania trzeba mieć oczywiście do tego odpowiedniego multitoola na przykład Marka Bosch Marka maszynek w tym standardzie, ale sam osprzęt starlock pasuje również do wielu innych multitool i tak że nie będzie problemów zakładanie w narzędziach innych firm są jeszcze systemy- Max posiada inny rozmiar i do maszynek O większej mocy ale nie będę tu zanudzał Zapraszam na stronę Boscha tam jest wyjaśnione które rodzaje gdzie pasują. Urządzenie wielofunkcyjne będziemy testować w warunkach bojowych mamy. Pod sumując bez takiego elektronarzędzia pewne prace w domu czy tez u klienta niestety nie będą mogły być wykonane, a wiadomo ze zależy nam na czasie który jest nieraz na wagę złota- przecież posiadając narzędzia zarabiamy.

Takie narzędzie jest w stanie podciąć futrynę czy też panel podłogowy ale i tez spokojnie jesteśmy w stanie obciąć stara rurę. Wykorzystujemy tez go w pracach typu likwidowanie starych fug pomiędzy płytkami i na prawdę bez uszczerbku dla samych starych płytek. Ile kosztuje takie urządzenia wielofunkcyjne to zależy do czego będziemy potrzebować jeżeli do domowych drobnych napraw to koszt będzie około 120 zł ale za to jeżeli ma on służyć do prac na robotach wykończeniowych to już mówimy o kosztach od 400zł do nawet 1000 zł. Czy warto oszczędzać na takich elektronarzędziach powiem raczej nie sami dobrze wiemy że najniższa kwota za elektronarzędzia nie jest adekwatna z tego względu że podczas wykonywania nawet drobnych napraw okazuje się że takie elektronarzędzia nie spełniają naszych oczekiwań lepiej w niektórych przypadkach wydać około 200-300 zł więcej a mieć prawdziwe elektronarzędzia czy mamy się sugerować Markom narzędzia w tym przypadku opowiem nie zawsze wystarczająco że zobaczymy gdzieś jakieś opinie poczytamy i wówczas będziemy spokojni wiedzieli że takie elektronarzędzie będzie adekwatne dla nas.